Zaprojektuj Koszulkę
  Kontakt
  ART - MUSIC
  ul. Karola Miarki 58
  58-500 Jelenia Góra
  tel.: + 75 76 79 660
  e-mail: firma@artmusic.com.pl
  formularz kontaktowy i mapa:
  ⇒ podstrona KONTAKT
  Drukujemy na koszulkach
  Fruit Of The Loom Keya Promo Stars

  O Nas

   Wykorzystując nasze ponad 10-cio letnie doświadczenie w produkcji precyzyjnych nadruków na płytach CD/DVD podjęliśmy kolejne wyzwanie, rozszerzając naszą działalność o produkcję nadruków na koszulkach. Zdobyte przez ten okres doświadczenie pozwoliło nam na wykonywanie elementów drukowanych na tkaninach ze szczególną dbałością o każdy szczegół. Druki na koszulkach, podobnie jak na nośnikach CD/DVD, wymagają starannego przygotowania projektu graficznego. Wiedzę, jaką posiadamy w zakresie technologii druku, wykorzystujemy w naszej codziennej pracy, a efektem są trwałe, kolorowe, unikalne t-shirty, które z dumą przekazujemy naszym Klientom.

   SITODRUK

   Jest to technika nadruku na t-shirtach, przeznaczona dla dużych serii koszulek. Zalecamy, żeby projekt graficzny był przygotowany z jednorodnych kolorów PANTONE. Obraz na tkaninie powstanie poprzez przeciśnięcie farby gumowym raklem przez wyświetlony na sicie szablon. Nadruk ten charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością oraz idealnym rozłożeniem koloru na każdym elemencie na koszulce.

   Grafika powinna być przygotowana jako krzywe. Idealne w tym celu będą programy:
   COREL DRAW do wersji X6
   ADOBE ILLUSTRATOR SC3
   Formaty plików graficznych: EPS, PDF, CDR

   DRUK CYFROWY

   Idealna metoda nadruku dla niewielkich, jednostkowych koszulek, np. prezent, pamiątka, rocznica itp. Posiadane przez nasz maszyny pozwalają na wykonanie druku w kolorystyce CMYK (wielobarwnych obrazów np. zdjęć) już od jednej sztuki w ciągu kilkunastu minut. Nadruk na odzieży nie wymaga przygotowania klisz czy sit, które dla małych nakładów znacznie wpływają na cenę. Gotowy obraz, tekst, logo w tej technologii powstanie poprzez bezpośrednie naniesienie obrazu za pośrednictwem głowic drukujących na t-shirt. Kolejnym krokiem jest utwardzenie druku na tkaninie w prasie, po tym etapie koszulka jest gotowa do wysyłki.

   Dla tej technologii polecamy przy projektowaniu program:
   ADOBE PHOTOSHOP CS6
   Formaty plików graficznych: TIF, PSD

   * Nie polecamy przesyłania projektów w plikach .JPG znalezionych w internecie. Pliki te często nie nadają się do wykonania profesjonalnego nadruku na koszulce (RGB, 72 dpi), dodatkowo są to pliki chronione prawami autorskimi, lub użycie ich jako nadruk na koszulce może łamać inne prawa.

   Copyright © 2013 ART-MUSIC - Wszelkie prawa zastrzeżone • 635154 odwiedzin • Reset.pro